Віра Брежнєва не стала заперечувати розлучення

0
399

Час від часу співачку атакують користувачі соціальних мереж, запитуючи, чому вона не показує фото з чоловіком. Деякі всерйоз вважають, що Віра Брежнєва не живе з Костянтином Меладзе.
“Явно в розлученні з Костянтином. Його немає на фото ніде”, – такі коментарі пишуть Вірі, яка вже неодноразово просила передплатників не втручатися в її особисті справи.
Співачка багато разів пояснювала, що у них з Костянтином Меладзе немає проблем у відносинах, і вони разом. “Гостьовий шлюб? Що ви несете? Що за гості в ваших головах ?!”- гостро реагувала Віра. Тепер її терпіння, здається, закінчилося. Зірка різко відповіла передплатникам: “Вас це так хвилює?”.

View this post on Instagram

Сегодня друзья прислали пару статей на тему, что я не поздравила мужа с Днём Рождения в Инстаграм…. И хочется спросить, люди, вы реально думаете , что я должна мужчину, с которым живу поздравить здесь?? Вы реально думаете, что показатель любви, совместной жизни и счастья это фото в соцсетях ??)) Или думаете все, что вы видите в Инстаграм – это правда?? Я сегодня провела счастливый день без соцсетей. Рядом с именинником. Вот мы с @meladzemusic смотрим на все это и желаем вам любви реальной , а не виртуальной. ❤️

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on


Брежнєва одружена з Меладзе близько чотирьох років. Правда, до цього вони довго зустрічалися. Віру навіть називали розлучницею, так як Костянтин в період їх роману був одружений на Яні Сумм. Для жінки, яка народила йому трьох дітей, догляд чоловіка до іншої був ударом.
“Від мене ж протягом десяти років все приховували! Говорили: «Ні, ти що? Ми просто дружимо і співпрацюємо! »Щоб мене обдурити, навіть пісні, написані для Галушки, Костя випускав то під якимись псевдонімами, то під її ім’ям. Хоча Віра ніколи не писала ні музику, ні тексти. І мені не становило жодних проблем визначити, хто справжній автор. Чесно кажучи, дуже хотілося б про все це забути. Я зараз живу зовсім іншим життям. Мені абсолютно не логічно вдаватися до спогадів про колишнього чоловіка і його коханку. Але відсторонитися ніяк не виходить”, – говорила Яна.
Не так давно почали говорити про роман Костянтина Шотаєвич з Ерікою Герцег, солісткою «ВІА Гри». Хейтер Брежнєвої раділи і говорили про закон бумеранга. Втім, зірки спростували чутки. А представник Еріки уточнила, що такого роду плітки про продюсера і його підопічних – часте явище в шоу-бізнесі.


“Вони з’являються, мені здається, щодо величезної кількості людей. Це, знаєте, як постійно заїжджена жарт, причому зовсім не актуальна. Костянтин Меладзе є продюсером групи «ВІА Гра», в якій Еріка Герцег співає вже шість років. Природно, ніякої мови про особисті стосунки Еріки з Костянтином ніколи не було, немає і не буде”, – зазначила представниця артистки – Дарина.
Віра стверджує, що щаслива з Костянтином. А Меладзе називає співачку своєю єдиною жінкою. «Подорож серед жінок закінчено. Дуже переживаю за знайомих, які розводяться, адже пам’ятаю, як це », – говорив продюсер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here