Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе ще раз повторили медовий місяць

0
1419

Для відпочинку подружжя обрало італійський курорт Форте-дей-Мармі, де одружилися майже три роки тому. Поки одні знаменитості вболівають за свої збірні на стадіонах і відвідують світські заходи, інші обирають за краще сімейний відпочинок. У числі таких і співачка Віра Брежнєва. У цьому році вона пропустила щорічну премію МУЗ-ТВ, де була номінована як краща співачка, через те, що була у відпустці з родиною.


У своєму мікроблозі Віра публікує фото з близькими: мамою, сестрами і дочками. На одному з останніх кадрів, до речі, відображений і чоловік Брежнєвої – композитор і продюсер Костянтин Меладзе. На фото пара ніжно обіймають один одного. До слова, саме на італійському курорті Форте-дей-Мармі Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе зіграли весілля восени 2015 року. Як розповідав композитор в інтерв’ю Борису Корчевніковим в програмі “Доля людини”, їм з дружиною не хотілося галасу навколо одруження, тому вони не стали влаштовувати пишного торжества з великою кількістю гостей.


“Мені здається, така поведінка абсолютно природна, коли люди ставляться один до одного дбайливо. Ці два-три дні ми провели так, як ми хотіли, зуміли зберегти острівець приватного життя. Нас все одно сфотографували місцеві папараці, але ми все-таки зуміли побути наодинці. Вранці ми встали, пішли в мерію, нас розписав мер міста, потім пообідали в розкішному ресторані на березі моря. За нами постійно стежив італійський фотограф, але ми вміло від нього ховалися”, – ділився подробицями Меладзе-старший.
Нагадаємо, що спільних дітей у пари поки немає. Від попередніх шлюбів Брежнєва виховує двох дочок: Соню і Сару.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here