Віру Брежнєву поклали під крапельницю після новин про розлучення

0
470
Виконавиця вдалася до процедури омолодження

37-річну українську співачку Віру Брежнєву поклали під крапельницю. На щастя, екс-учасниця поп-групи «ВІА Гра» не скаржиться на здоров’я, а до медичної процедури вдалася для омолодження. Про це Брежнєва повідомила в Stories свого облікового запису в соціальній мережі Instagram.
“Крапельниця вітамінна, для профілактики і підтримки. Листопад, він такий”, – написала артистка.

Як вказують автори популярного Telegram-каналу “Тільки нікому”, вітамінні крапельниці стають все більш популярним трендом серед вітчизняних і зарубіжних зірок. “В кінці минулого року у зірок був тренд на лікарняні палати і крапельниці. Тоді Лобода навіть скасувала концерти через операцію, Аніта Цой підтримувала як могла з іншої палати відсів в Stories теж з крапельницею. В кінці цього року знову тренд на крапельниці, але вітамінні – для здоров’я і краси. Віра Брежнєва хвалиться в Stories, що теж, як інші зірки, ставить собі правильно підібрані коктейлі. Медицина не стоїть на місці, проте”, – вказують автори.


Цікаво, що Віра Брежнєва вирішила вдатися до процедури омолодження після чуток про її розрив з чоловіком, музичним продюсером Костянтином Меладзе. Як повідомляють російські видання, напередодні артистка не стала заперечувати розлучення, різко відповівши цікавим підписникам: “Вас це так хвилює?”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here