Влад Топалов та Регіна Тодоренко поділилися деталями майбутнього весілля

0
713

Одна з найбільш обговорюваних пар шоу-бізнесу стане батьками з дня на день. Проте, не всі думки Влада Топалова і Регіни Тодоренко займає підготовка до народження малюка – вони також продумують майбутнє весілля.
Буквально на днях Регіна Тодоренко вперше стане мамою – своєму хлопцеві, співакові Владу Топалову, вона подарує довгоочікуваного сина. При цьому, майбутня матуся, навіть на дев’ятому місяці вагітності не може заспокоїтися: постійні зйомки, участь в шоу, фотосесії, інтерв’ю. Нещодавно вона здивувала тим, що сіла на шпагат – це дуже не сподобалося Топалову, який зізнався, що “при ньому вона такого не робить”.

View this post on Instagram

Ребята , странно , но инста почему-то удалил мой пост с конкурсом от @vladtopalovofficial ?? В связи с тех неполадками выкладываю снова розыгрыш #IphoneXs !!!!!!!!!!! Правила 1. Выложить свою версию@видео на песню #ТамГдеТы 2. Отметить в посте @vladtopalovofficial с хэштегом #владтопаловтамгдеты 4го декабря объявим счастливого обладателя #IphoneXs ❤️ Удачииии!!!! #регинатодоренко #reginatodorenko #регинапутешественница???

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Нагадаємо, що спочатку Топалов і Тодоренко приховували свої відносини, але потім виставили зворушливі послання та відео в свої соціальні мережі в один день. Тепер за кожним їхнім кроком стежать журналісти, і хоч Влад і Регіна відкриті для спілкування, зі свого весілля вони не хочуть робити шоу.
“Хочеться веселе одеське весілля, зібрати всіх родичів та друзів. Запросити 50 найближчих людей і, можливо, виїхати кудись на острів, і там танцювати до упаду, до самого ранку”, – розповіла Тодоренко.
Шанувальники вважають відношення пари гармонійним. На їхню думку, Регіна позитивно впливає на екс-соліста групи Smash, який останнім часом не прагнув виходити на сцену, а при ній знову заспівав і зараз готується до випуску нового альбому. Він зізнався, що в цьому йому допомагає його давній друг Сергій Лазарєв – в останні пару років вони знову стали спілкуватися.

Регіна підтримує прагнення Влада – до того ж, вона сама непогано співає і навіть стала учасницею одного з сезонів популярного вокального шоу “Голос”. З Владом вони роблять кавери, співають пісні та знімають кумедні відео. Хоча раніше йому було не до цього. Як зізнається Топалов в програмі “Один раз”, у нього було “дуже багато грошей, дуже багато популярності, дуже багато всього – алкоголю, наркотиків, сексу, жінок”. Але в той момент він “не був щасливий”.
“Зараз, слава Богу, в його житті є я, є багато любові, є маленька людина, у нього, мені здається, є так багато турбот, на які потрібно звертати увагу, а не думати про минуле”, – відверто каже Регіна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here