“Вона харчується гнівом”: Адвокат відмовився від Анджеліни Джолі

0
2284

Юрист, який зробив собі ім’я на розлученнях, більше не в силах терпіти знамениту клієнтку. Розлучення Анжеліни Джолі та Бреда Пітта вже давно стало нагадувати театр військових дій.
Актриса має намір знищити колишнього чоловіка і пускає в хід навіть заборонені прийоми. Так, наприклад, вона забороняє Бреду Пітту бачитися з дітьми. Її готовність битися з ним до “останньої краплі крові” мабуть втомило Лору Вассер, та адвокат відмовився представляти в суді інтереси “нерозумної” Джолі.

View this post on Instagram

Where are you from? ???

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


За словами правозахисника, її ненависть до колишнього чоловіка не знає кордонів, а прагнення будь-якими способами утримати дітей у себе межує з патологією. Найбільше адвоката вражає, що вона не збирається заспокоюватися, хоча її близькі стверджують, що зірка повністю виснажена.


Журналісти навели цитату з розмови з Лаури Вассер: “Вона харчується гнівом та стає до безглуздя нерозумною”, – так охарактеризувала поведінку Джолі її власний адвокат. Зараз зірка найняла ще одну юридичну фірму, але це поки не наблизило закінчення протистояння. Що стосується Бреда Пітта, то він намагається зберігати спокій та не реагувати на провокації Джолі.
Її спроба усиновити ще одну дитину не справила на нього ніякого враження. Він вважає, що так актриса хоче заповнити порожнечу всередині. Нагадаємо, що пара вирішила розлучитися ще в 2016 році, а сам процес досі не вирішився.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here