“Вражає”: усі таємниці обручальної каблучки Дженніфер Лоренс

0
322

Не так давно громадськість вперше зауважила величезний діамант на безіменному пальці іменитої Дженніфер Лоренс. Акторка, що ні словом раніше не обмовилась про «особисте», із гучністю заявила світу, що виходить заміж за Кука Мароні, директора нью-йоркської картинної галереї Gladstone Gallery.
За усіма свідченнями, пропозиція «руки і серця» пролунала у вечір перед Новим роком. Відтоді, світ затамував подих в очікуванні подробиць. Так чи інакше, наречені усе коментують аж надто стримано та без жодних зайвих деталей. Світ чекає до сьогодні.

Нарешті, з’явився бадей якийсь фітбек – з боку власне дизайнерів славнозвісної каблучки. Величезний діамант був розроблений від Елісон Чемла, іменитої натхненниці ювелірного бренду Елісон Лу, що неабияк популярний у голлівудських колах.
Що цікаво, вперше про стосунки між Дженніфер Лоренс та Куком Мароні публіка дізналась лише на початку лютого, незадовго до пропозиції шлюбу. Тоді закохана пара невимушено вечеряла в одному із голлівудських ресторанів – Сохо Raoul. Того дня шанувальники переконались, що чутки про стосунки кінозірки із директором нью-йоркської галереї – зовсім не чутки.


Втім, лише цієї п’ятниці бренд Елісон Лу офіційно заявив, що авторство обручальної каблучки Лоренс належить саме їм. Нагадаємо, ювелірний дім був заснований ще у 2012 році. І, з того часу, заявив про себе як бренд, що орієнтується винятково на зіркових клієнтів. Втім, тільки вдруге Елісон Лу причетний до настільки резонансної пропозиції.

Подібне трапилося минулого року, коли ювелірний дім співпрацював із Емілі Ратажковскі. Точніше, із її теперішнім чоловіком, що на той час готував для неї обручальну каблучку. А вся справа в унікальному грушеподібному дизайні діамантів бренду. А ще – найсучасніших методах обробки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here