“Втеча чи благодійність?”: Принц Гаррі та Меган Маркл планують на 6 місяців переїхати до Африки

0
623

Нещодавно неочікувано для всіх поширились чутки про те, що Меган Маркл та Принц Гаррі можуть переїхати до Африки після народження першої дитини, яка от-от з’явиться на світ. Королівський репортер Ребекка Інгліш повідомила, що скоріше за все вони таки поїдуть туди на 6 місяців у найближчі кілька років. Мета поїздки: популяризація Великої Британії за кордоном, благодійна робота.
“Планування переїзду все ще перебуває на стадії “мозкового штурму”, і ще не було офіційних обговорень поза стінами палацу,” – повідомляє інсайдер. Гаррі та Меган представлятимуть британську Співдружність націй і проводимуть від її імені роботу, використовуючи зірковий статус герцогині Сассекської. Наразі навіть незрозуміло, в яку саме країну поїде королівська сім’я: є 19 варіантів, які належать до країн Співдружності націй.

На думку Букінгемського палацу, Гаррі та Меган як ніхто підходять на роль так званих “послів” у Африці. Джерела пишуть: “Герцог акцентує багато уваги на екологічних питаннях, тому це прекрасна можливість поїхати і працювати більш глибоко в одному місці.
Це безцінний шанс бути біля землі і займатися практичною роботою. Принц Гаррі не має конституційних обмежень, які мають Вільям, який вже по-трохи готується стати королем, і Кейт. Герцог і герцогиня Сассекські у цьому плані більш гнучкі, щоб досліджувати і бути творчими, при цьому поважаючи обмеження інституції”.

Ходять чутки, що таким чином Гаррі й Меган хочуть втекти від Кейт і Вільяма, з якими в них ніби-то “напружені” стосунки. Подейкували, що через це вони навіть переїхали до котеджу у Віндзорі. Однак, це неправда, тому що молодший принц вже декілька років планує цю поїздку. Зважаючи, що Меган вже зовсім скоро має народити, пара навряд чи вирушить до Африки у 2019.
Так чи інакше, все ще може змінитися. “На цей момент це все дуже спекулятивно. Ще не було офіційних розмов з ким-небудь з країн або урядів Співдружності,” – пишуть джерела.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here