“Вирішила розлучитися заради благополуччя моєї сім’ї”: Джолі про розлучення з Бредом Піттом

0
245

Розлучення акторів стало однією з найрезонансніших історій в Голлівуді. Шанувальники до останнього сподівалися, що пара зійдеться знову. Проте, навіть після розставання, колишні кохані продовжують конфліктувати і не можуть знайти спільну мову заради дітей.
Незважаючи на те, що Анджеліна Джолі і Бред Пітт постійно перебувають під прицілом камер, вони завжди вважали за краще не виносити сміття з хати, лише зрідка ділячись з публікою моментами з життя. А недавно Джолі вперше заговорила про важкому розставанні з чоловіком. Анджеліна запевнила, що вважає прийняте нею рішення розійтися з актором правильним і цілком логічним.

«Я вирішила розлучитися заради благополуччя моєї сім’ї. Це було правильним рішенням. Я продовжую фокусуватися на їхній добробут. Деякі скористалися моїм мовчанням на цю тему, в результаті чого діти побачили багато брехні про себе в ЗМІ, але я постійно нагадую їм – важливо лише, що вони самі знають правду про себе і мають власну думку. Насправді, кожен з них дуже хоробрий і дуже сильний », – зізналася зірка кіно.

Зараз актриса повністю зосереджена на спадкоємців, яких у них з Піттом шість. Джолі відзначає, що в її будинку кожна дитина – повноцінний член сім’ї. «Кожен з них пройшов прекрасний шлях для того, щоб знайти родину. Важливо відкрито говорити про все це, ділитися з дітьми. «Усиновлення» і «дитячий будинок» – це позитивні слова в нашій родині. Моїм прийомним дітям я не можу розповісти про вагітність, але можу поділитися з ними масою деталей про ту подорож, яке я проробила, щоб знайти їх, і про те, що я відчула, коли вперше подивилася кожному з них в очі », – розповіла Анджеліна.
До слова, раніше актриса не раз говорила про те, що ніколи не планувала ставати матір’ю. Але вперше опинившись в Камбоджі відчула – її дитина живе саме в цій країні. Так вона усиновила Меддокса, а через рік, вже у В’єтнамі, вона знову стала мамою хлопчика – Пакса Тьена. Пізніше разом з Піттом вони дадуть притулок у себе дівчинку з Ефіопії. Крім прийомних дітей, у Анджеліни і Бреда є і біологічні спадкоємці. У 2006 році на світ з’явилася їхня дочка Шайло, а через два роки близнюки Нокс і Вів’єн.

Нагадаємо, що Пітт і Джолі познайомилися на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт» і почали зустрічатися відразу після випуску кінострічки. Одруження акторів відбулося в 2014 році в невеликому замку на півдні Франції. А в 2016 році, через розбіжності у відносинах, Анджеліна подала на розлучення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here