“Вже скоро”: Меган Маркл активно готується піти в декрет

0
511

Вже невдовзі у світі стане на одну королівську особу більше. 37-річна Меган Маркл, герцогиня Сассекська, вже у квітні має народити малюка принцові Гаррі. Прихильники королівської пари заінтриговані: у розкладі Меган на найближчі декілька місяців зовсім немає офіційних зустрічей. 
І хоча Палац ще привселюдно не оголосив про декретну відпустку герцогині, усім і так все зрозуміло. Цього тижня Меган порадувала своєю пристутністю на святі “Співдружності націй” та на службі у Вестмінстерському абатстві – це, ймовірно, були останні офіційні “виходи у світ”. Близьке до Меган джерело зазначило, що Меган все одно продовжить роботу над деякими проектами:
“Є багато приватних зустрічей, які проводить герцогиня”, – повідомив інсайдер. “Якщо вона захоче зробити щось публічне, то це буде оголошено. Але офіційно нічого не заплановано”. Нещодавно Меган особисто зустрілась з патронатом виконавчого директора Національного театру, Лізою Бургер, та художнім директором Руфусом Норрісом.

Після народження дитини Меган братиме участь у сімейних подіях, до прикладу, у церемонії “Trooping the Colour” до дня народження королеви. Однак повністю свою роботу герцогиня відновить аж восени 2019 року.
Нагадаємо, що Меган Маркл та принц Гаррі готуються до переїзду до котеджу Фрогмор, що стане офіційною резиденцією принца. Герцогиня особисто брала участь у реконструкції будинку, обирала кольори для майбутньої спальні малюка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here