“Я ніколи не зупинюся!”: Сергій Шнуров про одруження

0
454

Нещодавно Сергій Шнуров одружився на своїй коханій Ользі Абрамової. Він розповів про це в Instagram. Про нову обраницю Шнурова відомо не так багато: Абрамова, яку Шнуров представив на вечірці GQ як “поетесу Варвару”, закінчила МГУ з червоним дипломом (спеціальність “міжнародні відносини”), після цього вступила до інституту “Крістіс” в Лондоні, де вивчала історію мистецтв.
Правда, в Мережі ходять різні чутки про шлюб Сергія і Ольги. У Telegram-каналах щоразу з’являються новини, що вона забороняє йому спілкуватися з друзями, пити і б’є по обличчю.

Нещодавно, Шнуров став героєм шоу “Вечірній Ургант”, на якому розповів про відносини з новою дружиною. “Скажи два слова про свою дружину, ми нічого про неї не знаємо! Хороша людина?” – запитав Ургант. “Бачите, як я її обіймаю на фото? Одже, хороша. Поганих я не обіймаю”, – відповів Шнуров.
Тоді Ургант вирішив дізнатися, чому Шнуров відкладав весілля: “Ти одружився через кілька місяців після розлучення. Чому тягнув з весіллям?”. На це музикант відповів: “Я не тягнув, завжди готовий. Я взагалі люблю весілля! Тому ніколи не зупиняюся!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here