Як Меган Маркл святкує свій перший День матері – подробиці

0
491

Днями раніше прихильники королівської сім’ї із полегшення видихнули, адже герцогиня Сассекська таки народила малюка. Упродовж дев’яти місяців преса активно обговорювала усе до найменшої подробиці. І от, нарешті, це трапилось. Малюк Арчі показався світу. А, разом з тим, Меган Макркл та принц Гаррі стали батьками. Сьогодні День матері, як же його святкує герцогиня?
Екс-акторка вперше стала мамою тиждень тому, коли на світ з’явився ще один спадкоємець британського трону, принц Арчі. Шостого травня світ зібрався навколо події в очікуванні подробиць. Не минуло й кількох днів, як усе таємне стало дійсністю. Ба більше – Меган Маркл таки показала малюка світу. Допоки прихильники палацу зворушені, жінка взялась за підготовку до ще одного особливого дня.

Зважаючи на те, що малюку всього лише лічені дні, святкування мине без зайвої метушні. У будь-якому разі, усе виглядає дуже навіть символічно. Поруч – мама, що приїхала із Сполучених Штатів, щоб підтримати тебе у перші дні материнства. А ти, у свою чергу, теж як кілька днів мама. Так чи інакше, Меган Маркл аж надто намагається тримати святкування у таємниці.
Подейкують, День матері принц Гаррі та герцогиня Сассекська планують провести у вузькому сімейному колі. На приватну вечірку завітають усі найближчі, включно із Дорією Регленд, мамою Меган Маркл, що наразі перебуває у Великобританії. Втім, поки залишається тільки очікувати на те, що у мережі з’являться бодай якійсь кадри зі святкування.

Не зважаючи на все, герцогиня Сассекська видається неабияк щасливою. Ще минулого тижня, коли новоспечена матуся зі своїм чоловіком представила дитину світу, вона заявила, що маленький Арчі аж надто спокійний. «Це чарівно. Дивовижно. У мене є два найкращих чоловіка у світі. Я справді щаслива. У нього найсолодший характер», – додала герцогиня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here