Як принц Гаррі і Меган Маркл відсвяткували весілля принцеси Беатріс

0
232

Поки між ними був океан, принц Гаррі та Меган Маркл подбали про те, щоб привітати принцесу Беатріс в її особливий день.
Як повідомляє E!Online, Букінгемський палац несподівано відкрився в п’ятницю, принцеса та її наречений, Едоардо Мапелло Моззі, побрались на приватній церемонії. Через три місяці після того, як пандемія коронавіруса зупинила їх раніше заплановане травневе весілля.
«Приватна церемонія одруження принцеси Беатріс і містера Едоардо Мапелло Моцці відбулася в п’ятницю, 17 липня, об 11 годині ранку в Королівській каплиці всіх святих в Королівській ложі, Віндзор», – підтвердив палац.

«На невеликій церемонії були присутні Королева, герцог Единбурзький та близькі родичі», – зазначив палац. «Весілля відбулося згідно з усіма відповідними урядовими керівними принципами».
У той час, як нові чоловік та дружина змогли відсвяткувати цю знаменну подію з деякими близькими людьми, знаменитий двоюрідний брат Беатріс та його американська дружина, які живуть в цей час в Каліфорнії, не були присутні.
Однак, за словами джерела, принц Гаррі та Маркл відправили привітання в приватному порядку.
Ще у 2018 році Беатрис була гостем на весіллі герцога і герцогині Суссексской в ​​каплиці Святого Георгія. Кілька місяців по тому, в жовтні 2018 року, всі вони знову об’єдналися для весілля своєї молодшої сестри принцеси Євгенії з Джеком Бруксбанком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here