Як сестра Кайлі Дженнер зруйнувала її плани на весілля

0
640

Ні для кого не таємниця, що Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт доволі таки часто називають один одного «чоловіком» та «дружиною», хоча й поки не ставали до вінця. Жарти жартами, але ходять чутки, що зіркова пара врешті планує узаконити свої стосунки.
Нагадаємо, закохані почали зустрічатись ще півтори роки тому. Що цікаво, упродовж перших тижнів побачень встигли зачати свою майбутню доньку – Стормі Скотт.

Хоча й молода матуся доволі часто з’являлась на публіці із начебто «весільною» каблучкою, секретних весіль не було. Принаймні, поки що. Так чи інакше, причиною відтягування неабияк важливої події у житті пари є зовсім не Тревіс, як могло здатись на перший погляд.

Кайлі спостерігає за сімейними відносинами своїх сестер Кім, Хлої та Кортні. Усі троє пережили болісні розлучення, а також – зради від своїх «коханих».
Відтак, Кайлі діє аж надто обережно. Вона планує «взяти шлюб у менш квапливому темпі, зважаючи на прикрі історії своїх рідних». Але від цього її впевненість у Скотті ніяк не змінюється. «Вони дійсно щасливі разом»,– і це головне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here