Як відбулася вечірка в честь дня народження Кортні Кардаш’ян

0
511

Сімейство Кардаш’ян-Дженнер як ніхто інший вміє влаштовувати круті вечірки. І тому 40-річчя Кортні Кардаш’ян просто не могло пройти непоміченим. Місцем проведення було обрано особняк Кріс Дженнер (у неї найбільший будинок в сімействі). Іменинниця на свято одягла чорну сукню від Versace.
Проте, передплатники в Instagram залишилися незадоволені: “Могла б і краще щось знайти. Воно дуже відверте і некрасиво сидить!”. Кріс та Кім теж вибрали чорні сукні, а решта членів сім’ї з’явилися в рожевому та білому.


На вечірці виступали Робін Тік та Sia, і, судячи з сторіз, гості були в повному захваті: всі співали і танцювали. Із зірок були помічені Періс Хілтон , репер Quavo, хлопець Кайлі Дженнер – Тревіс Скотт, колишній чоловік Кортні Скотт Дісік зі своєю новою дівчиною Софією Річі.
Але найбільше всі здивувалися, коли помітили на фото Юнес Бенджіма, колишнього хлопця Кортні, з яким вона розлучилася після скандалу зі зрадою в минулому році. На фото Юнес навіть обійняв іменинницю.

View this post on Instagram

This party looks lit??

A post shared by dash_broadcast (@dash_broadcast) on


Підозрюємо, що після такої кількості текіли, як було на вечірці, у Бенджіма були всі шанси. Як повідомляє портал Daily Mail, Кортні замовила текілу (200 доларів за пляшку) з її зображенням. Кульмінацією вечора став торт з фігуркою Кортні, причому оголеною. Виявилося, що це точна копія її фото з Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here