“З моделей у юристи”: Кім Кардаш’ян зізналась, що таємно навчається на адвоката

0
241

Про “попу як у Кім” мріє багато хто, однак мало хто знає, чим насправді займається зірка, окрім постійних зйомок та демонстрації своїх пишний форм. Кім стала зіркою травневого номера глянцю “Vogue” і у інтерв’ю, яке вона дала журналу, модель зізналася, що вже упродовж року таємно навчається на адвоката.
38-річна Кім Кардаш’ян навчається не в юридичній школі, як багато хто міг подумати. Модель бере участь у чотирирічному стажуванні у одній з юридичих фірм Сан-Франциско, Каліфорнія. Це стажування є законною підставою для того, аби усі охочі, хто відівчиться зазначений період, стали адвокатами і отримали ліцензію без відвідування юридичної школи.
У інтерв’ю глянцю вона зазначила, що планує отримати ліцензію у 2022 році. “Я довго про це думала, рішення далося мені важко,” – прокоментувала зірка таку різку зміну вектору своєї кар’єри.

Постає запитання: навіщо ж це зірці, яка вже і так популярна на всю планету та володіє великими статками? Кім вирішила податися у юриспруденцію після того, як завдяки її старанням звільнили Еліс Мері Джонсон, яка була засуджена до пожиттєвого ув’язнення через торгівлю наркотиками.
Тоді Білий Дім покликав Кім, аби вона допомогла змінити систему милосердя. У інтерв’ю зірка каже: “Я просто відчула, що система може бути такою різною, і я хотіла би боротися, щоб виправити її. Якби тоді я знала більше, я змогла би зробити більше “.
Справа у тому, що Каліфорнія є одним з чотирьох штатів у США, де майбутнім юристам дозволено займатися подібним стажуванням, а не відвідувати юридичну школу. Але, як Асоціація адвокатів Каліфорнії вказує на своєму сайті, є деякі речі, які Кім повинна робити упродовж свого чотирирічного навчання.
Кім і її наглядач мають подавати Асоціації піврічні звіти про успіхи, їй необхідно скласти іспит студента першого курсу (тест, відомий своєю суворою складністю), і вона повинна вивчати право щонайменше 18 годин на тиждень протягом мінімум 48 тижнів.

Як тільки Кардаш’ян закінчить чотири роки навчання, вона повинна отримати позитивне моральне визначення характеру і пройти експертизу професійної відповідності. В основному, їй потрібно пройти всі тести, які виконують інші адвокати перед отриманням ліцензії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here