З нагоди Дня батька Меган Маркл та принц Гаррі вдруге показали сина

0
436

Сьогодні увесь світ святкує міжнародний День батька. Велику Британію це свято також не обминуло, а новоспеченого батька, 34-річного принца Гаррі, й поготів. Герцог та герцогиня Сассекські показали на своїй Instagram-сторінці друге фото Арчі.
Нащадкові принца Гаррі на цей момент виповнився один місяць і десять днів. Гаррі, щасливий тато, вперше святкує цей день у такому статусі. На новому фото зовсім крихітний хлопчик міцно тримає тата за палець. Неможливо відірватися від такої зворушливої світлини, адже пронизливий погляд малюка проймає до глибини душі.


“Щасливого Дня батька! І бажаємо дуже особливого Дня батька герцогу Сассекському,” – йдеться під знімком, який, скоріше за все, поширила 37-річна Меган Маркл. Шанувальники королівської сім’ї у неймовірному захопленні від нового знімка малюка:
“Арчі – гарненьке маленьке янголятко”, “Ви просто “підірвете” Інтернет цим милим фото”, “Арчі дуже схожий на свого батька”, “Яке красиве фото!”, “Він такий милий”, “Чи він не гарнюній?”, “Солодкий хлопчик”, “Його очі виглядають вже такими розумними та вдумливими”.
Деякі юзери, в свою чергу, почали критикувати у коментарях Меган за те, що вона не виправдовує своїх заяв. Герцогиня, як відомо, максимально уникає публічності і хоче виховувати Арчі якнайдалі від посторонніх очей.


У підписників на цьому підгрунті постало запитання, чому ж Меган поширює у Instagram його фото? Адже їхню сторінку бачать мільйони користувачів соціальної мережі. Та герцогиня Сассекська у такий особливий день, напевно, не змогла стриматись, аби не привітати у мережі свого коханого чоловіка Гаррі з таким світлим святом.
Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі найняли вже другу няню для свого малюка, адже перша помічниця за доглядом звільнилася. Офіційна причина невідома, та жінка розповіла ЗМІ, що Меган мало кого хоче підпускати до сина і аж занадто про нього піклується.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here