В Москві екстрено госпіталізували Барі Алібасова

0
239

За даними ” П’ятого каналу “, його у важкому стані екстрено госпіталізували в Москві, а лікарі почали боротися за життя ще в машині швидкої допомоги. 71-річний композитор наразі перебуває у відділенні токсікореанімації. Як розповів син Алібасова, вдома він переплутав склянки і випадково випив засіб для прочищення труб замість води.
“Для порятунку його життя знадобилася допомога лікарів швидкої допомоги і токсикологів. Втім, медики впевнені, що з продюсером все буде в порядку”, – сказано в повідомленні.
Джерела ” КП ” розповіли, що рідина стояла на столі в квартирі на Мерзляковскому провулку. За даними Telegram-каналу 112, медики промивали шлунок марганцівкою протягом півгодини, але це не допомогло. В результаті Алібасова відправили в токсикологічне відділення НДІ ім. Скліфосовського.
71-річний композитор наразі перебуває у відділенні токсікореанімації. Як розповів син Алібасова, вдома він переплутав склянки і випадково випив засіб для прочищення труб замість води.

Чоловік отримав сильний опік стравоходу. Алібасова почали відкачувати просто біля будинку, а після того, як продюсера повантажили до машини швидкої стало зрозуміло, що його стан надто критичний. На підмогу викликали токсикологів.
У 2018 році він офіційно одружився на 80-річній артистці Лідії Шукшиній. Відносини між ними зав’язалися ще в 1995 році, але через кілька років пара розпалася. Незважаючи на розрив, їм вдалося зберегти дружній зв’язок. А через якийсь час у ЗМІ з’явилася інформація, що продюсер не живе з дружиною, тому що набридла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here