Журнал “People” назвав найкрасивішу жінку світу

0
1396

Журнал “People” щороку обирає найкрасивішу жінку світу за своїми власними критеріями. Цьогоріч нею стала відома американська актриса та громадська діячка, 47-річна Дженніфер Гарнер. Видання повідомило про це на своїх сторінках у соціальних мережах, розмістивши фото обкладинки з зіркою.
Сама актриса цим титулом не дуже задоволена. Коли їй вперше показали обкладинку з її зображенням, Дженніфер засоромилася і сказала, що це якось незручно і що вона не може на неї дивитися. У інтерв’ю журналу Дженніфер розповіла, що з дитинства ніколи не вважала себе “однією з красивих дівчат”, адже росла в Західній Вірджинії. Батьки також не відзначали особливої зовнішності доньки.


47-річна актриса сама виховує трьох дітей. Їй вдається поєднувати материнство, зйомки у голлівудських фільмах, просування власної компанії по виробництву органічних продуктів, благодійність та роботу в якості посла руху “Врятуй дітей”.
Зірка каже, що коли вона забуває про свій вигляд, діти її запитують: “Чи можете ви вимити обличчя? Чи можете ви вкласти волосся в хвостик і одянути окуляри?”. “Я бачу в цьому комплімент. Вони просто хочуть, щоб я виглядала як звичайна мама,” – каже Гарнер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here