Зірка “Гри престолів” Софі Тернер змінила зачіску (ФОТО)

0
511

Раніше відома за роллю Санси Старк у культовому сюжеті, вона, Софі Тернер, нерідко вражає мережу. То зірка заговорила про свої суїцидальні настрої, які уже, на щастя, у минулому. То Тернер раптово виходить заміж – на кілька місяців раніше запланованого. Шанувальникам акторки не звикати, що вона таки знається на тому, як триматись «на плаву» популярності.
Цього ж разу не буде мовитись про жодні таємні заходи чи, ба більше, бажання покінчити із життям. Усе це, на щастя, позаду. Разом із зйомками «Гри престолів», що тривали майже десяток років, охопивши дитинство та юність акторки. Тепер серіал офіційно завершений, а Софі Тернер «офіційно не дитина». Принаймні, про це свідчить її шлюб із Джо Джонасом.


Здавалось би, до урочистої весільної церемонії годі й сподіватись, що у житті Софі Тернер трапиться щось таке, що висуне її ім’я до ТОПів новин, знову. Але подібне таки трапилось. Чи не одразу після завершення «Гри престолів» зірка радикально змінила імідж. І, ні, цього разу не мовиться про перефарбування волосся, хоча й без цього не обійшлось. Дівчина змінила стрижку та поширила ексклюзивні кадри на своїй офіційній сторінці в Instagram.
Хоча й, варто зауважити, що колір волосся зірки теж дещо змінився – ближче до темно-русого чи то медового. Що стосовно стрижки, тепер у Софі Тернер є довга та «поривчаста» чілка, що змінила зовнішність знаменитості до невпізнання. З огляду на коментарі у мережі, прихильникам новий образ зірки неабияк припав до вподоби, дехто ж зазначає, що «так навіть краще, ніж було раніше».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here