Зірка “Гри престолів” уже зайнялась плануванням весілля у Парижі

0
385

Не так давно у мережі з’явились кадри із таємного весілля Софі Тернер у Лас-Вегасі, як у пресі знову почало мовитись про майбутню грандіозну церемонію у Парижі. Хоча й наречені не змогли чекати до літа та побрались на кілька місяців раніше, ніж планували – ніхто не поспішає скасовувати офіційну частину укладання шлюбу, що повинна пройти у французькій столиці.
Якби не ді-джей Diplo, ніхто би й не дізнався, що зірка «Гри престолів» стала офіційною дружиною іменитого учасника гурту «Jonas Brothers», Джо Джонаса, раніше зазначених дат. Менше з тим, рано чи пізно громадськість би вивідала, що трапилось тієї «славнозвісної» ночі у Вегасі. У будь-якому разі, весілля у Парижі таки відбудеться. І саме зараз закохані взялись за його підготовку.

Тільки-но фінал «Гри престолів» залишився позаду, Софі Тернер із полегшенням взялась за влаштування особистого життя. Тобто – за організацію весілля. Хоча й у Франції вінчання не вважається за офіційний шлюб, урочиста церемонія стане особливим моментом для друзів та рідних новоспеченого подружжя. Ймовірно, саме тому вони побрались у Вегасі, щоб усе було «за законом».
Софі Тернер та Джо Джанас завжди полюбляли весело проводити час. Відтак, шлюбна церемонія у Лас-Вегасі ні для кого не стала несподіванкою, навіть для прихильників зіркової пари. Що стосовно Парижу, там церемонія буде більш традиційною та формальною. Звісно, не обійдеться без сотні запрошених гостей. Як і планувалось, відбудеться свято на початку літа цього року.

Як зазначає новоспечене подружжя, цей день повинен бути досконалим. Витончений декор із елементами кітчу – так охарактеризувала прийдешнє свято Софі Тернер. Також акторка зазначила, що попри загальну ідеалістичну картину, весільний торт буде аж надто дивакуватим. А ще – на вечірці гратимуть «Jonas Brothers», що не дивно.
Зважаючи на те, що часу на планування свята у молодят обмаль, вони усе віддали на поталу професійних організаторів. А поки, обоє проводять свій вільний від сцени чи зйомок час насолоджуючись один одним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here