Зірка “Гри престолів” вдруге вийшла заміж за знатного артиста

0
460

Не так давно громадськість тільки дізналась про стосунки між Софі Тернер та Джо Джонасом, як зіркові наречені побрались подалі від сторонніх очей. І от, вже як вдруге, подружжя стало до вінця, щоб здійснити свою мрію дитинства – відсвяткувати весілля у столиці кохання, у Парижі. Трапилось це 29-го червня, чого зірки і не приховували. Новина вмить розлетілась мережею, тільки не фото.
Дещо таки пішло не за планами. Друга весільна церемонія у житті подружжя Джонасів відбулась на півдні Франції. Хоча, не виключено, що таким чином закохані хотіли уникнути надокучливих поглядів публічності, як це було із шлюбною церемонією у Лас-Вегасі. Яка, до речі, згодом виявилась не такою вже й раптовою. Так чи інакше, цього разу і без випадкових кадрів не обійшлось.

З огляду на все, весілля Софі Тернер та Джо Джонас відсвяткували на Лазурному побережжі Франції, що неподалік Провансу. Якщо бути конкретнішим, свято пройшло у палаці Турро, що розташований у комуні Сар’ян. Усе за класикою: наречена вбралась у білу сукню із розкішним шлейфом і фатою, а наречений у вишуканий чорний смокінг.
Нікого й не здивувало, що подружкою нареченої стала Мейсі Вільямс, колега Софі Тернер по знімальному майданчику «Гри престолів», де вона зіграла її титуловану сестру. Що ж, інша близька подруга акторки, Пріянка Чопра, завітала на торжество у ролі звичайного гостя. Та у супроводі свого чоловіка і брата нареченого, Ніка Джонаса.

З огляду на все, затяжна депресія акторки залишилась давно у минулому. По суті, із завершенням культового серіалу «Гра престолів» вичерпались і нестерпні комплекси Софі Тернер. Знаменитість намагається більше не ставити себе до рамок сучасних ідеалів та просто насолоджуватись життям. І все це завдячуючи її зірковому чоловіку, Джо Джонасу, із яким вона заручилась ще у жовтні 2017-го року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here