Зірка мелодрам Кетрін Гейгл подалась до захисту тварин

0
432

Для голлівудського зіркового бомонду благодійність ніколи не вважалась за рідкість. Допомога нужденним, меценацтво чи захист тварин – не проблема для тих, у кого із матеріальним забезпеченням жодних проблем. Втім, у такому разі, виникає запитання, чому ця «нерідкість» завжди зводиться до кількох імен. У будь-якому разі, серед них вкотре опинилась акторка Кетрін Гейгл.
Ні для кого не секрет, що мама іменитої акторки, Ненсі, уже як тривалий час займається продажем одягу. Звісно, не самостійно, а за допомоги зіркової доньки. Обоє встигли попрацювати із Poshmark, лише задля того, щоб збагатити Фонд Джейсона Дебуса Гейгла. На честь покійного брата Кетрін вони не тільки започаткували фонд, але й спрямували його у підтримку тварин.

Втім, лише цієї середи мама із донькою розпочали масштабну благодійну кампанію, влаштувавши перший публічний захід, що офіційно відкрив іменний фонд світу. Варто зауважити, що припиняти співпрацю із Poshmark вони не планують, радше навпаки – будуть формувати усе тісніші соціально-комерційні зв’язки.
Тож, усе розпочалось із того, що кінозірка Кетрін Гейгл, відкрила свої модні шафи світу. Так, знаменитість наважилась розпродати усе, що коли-небудь вдягала. А всі отримані кошти сімейство Гейглів планує спрямувати у фонд захисту тварин. Варто зауважити, що аукціон зіркового одягу буде тривати до середини травня. Відтак, усі бажаючі встигнуть придбати елемент гардеробу свого кумиру із кіно.

Загалом, серед запропонованого одягу налічується близько 150 одиниць: від аксесуарів Balenciaga до взуття та брендового вбрання. «Для нас неабияк важлива сім’я. Тож, ми щасливі святкувати співпрацю із Poshmark у пам’ять про нашого брата/сина». До того ж, Кетрін Гейгл вирішила приурочити благодійний продаж свого одягу до Дня матері, що відбудеться цими днями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here