Зірка серіалу “Гра престолів” зробила тату у пам’ять про свого собаку

0
328

Хоча й, здавалось би, не так давно у молодого зіркового подружжя Джо Джонаса і Софі Тернер минув «медовий місяць». Менше з тим, не все у житті знаменитостей складається так солодко. Днями раніше мережу сколихнула прикра новина – одного із собак новоспеченого подружжя збила машина, на смерть. І поки світ із трепетом переглядав старі фото Валдо, зіркова пара вирішила зробити парні татуювання на пам’ять про втраченого друга сім’ї.
Трагічний випадок трапився не так давно, 27-го липня у Нью-Йорку. Того дня чоловік Софі Тернер, Джо Джонас, прогулювався із собаками разом із їхнім професійним доглядачем. Тоді ж Валдо раптово вирвався із повідка та потрапив під колеса зустрічної машини. Ймовірно, пес всього лише злякався перехожих. Собака породи «аляскінський клі-кай» помер на місці.

View this post on Instagram

R.I.P. my little angel.

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on


Зіркова пара днями намагалась прийти до тями і тільки згодом звернулась до поліції. Джо Джонасу ситуація видається аж надто дивною І поки ведеться розслідування, подружжя вирішило набити парні татуювання із мордочкою втрачено улюбленця – щоб легше пережити біль втрати та залишити «вічну» пам’ять. Закохані навіть звернулись по допомогу до психотерапевта.
Варто зауважити, що Валдо у будинку Софі Тернер та Джо Джонаса з’явився не так давно – у квітні минулого року. Тим не менше, пара дуже швидко встигла прив’язатись до милого домашнього улюбленця. Спершу у сім’ї з’явилося щеня Поркі, подароване Софі Тернер її коханим. Згодом відбулось друге поповнення – пара завела ще одного собаку, Валдо. Вони не тямили себе від щастя. За іронією долі, зараз вони не тямлять від горя.


Із дня на день у мережі з’являються усе нові світлини із життя померлого Валдо. Шанувальники буквально таки переживають втрату разом із зірковою парою, зважаючи на те, наскільки часто у профілі знаменитостей з’являлись фото із домашніми улюбленцями. Цього ж разу на офіційних сторінках в Instagram Софі Тернер та Джо Джонаса з’явилось ще одне.
І мовиться про зворушливе парне татуювання зірок. На останньому портреті Валдо залишиться завжди радісним, із безтурботно виставленим язиком. Таким його хотіли запам’ятати Тернер та Джонас. Напевно, годі й вигадати кращої шани домашньому улюбленцю, аніж тату із його профілем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here