Зірковий батько Том Круз відрікається від своєї доньки

0
823

Том Круз, як відомо, має декілька дітей. Та нещодавно ЗМІ повідомили, що актор добровільно відмовляється від спілкування зі своєю 12-річною донькою Сурі.
У виданні Us Weekly з посиланням на інсайдера йдеться про те, що Томові Крузу, згідно з усіма документами укладеними під час процесу розлучення, можна проводити з донькою до 10 днів щомісяця. Проте за увесь час актор ще жодного разу не скористався цим дозволом, і воліє уникати колишню дружину Кеті Голмс та Сурі.

Пояснення такої поведінки актора є простим – Том Круз вже довгі роки вважається найвідданішим прибічником церкви саєнтології, яка відома своєю закритістю та суворими правилами. А згідно з законами вірування, саєнтологам не можна підтримувати контакти з рідними, котрі адептами церкви не є.

Оскільки ще перед розлученням з Крузом Кеті Голмс повернулася до католицизму та відреклась від саєнтології, що й стало причиною розпаду сім’ї, це також і призвело до  відкритого небажання актора підтримувати контакт не лише зі своєю екс-дружиною, але й з рідною донькою, хоч та і неодноразово просила батька зустрітись, надсилаючи йому повідомлення та всіляко намагаючись вийти на контакт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here