Зірку “Капітана Марвел” Брі Ларсон було помічено із новим кавалером

0
538

Брі Ларсон ніколи не бракувало уваги ні від знатних режисерів, ні від глядачів. Але мить, коли акторка з’явилась у кіновсесвіті Marvel, подарувала їй світову популярність, відтак, годі й уникати прискіпливої уваги папараці. Як результат – днями раніше знаменитість помітили у компанії нового бойфренда. Поки жодних подробиць, єдине, у чому можна бути певним, зірка залишила болісне розставання у минулому та почала ходити на побачення.
За усіма свідченнями, новоспечена зіркова пара була сфотографована біля звичного продуктового магазину, у Лос-Анджелесі. Спершу громадськість і гадки не мала, хто ж цей таємничий незнайомець поруч із Брі Ларсон. І лише згодом, після розшифрування кадру, преса з’ясувала, що це ніхто інших, як 32-річний актор Елайджа Аллан-Бліц.

Побачення це чи ні, але 29-річна акторка вдяглась доволі таки невимушено. Для літньої прогулянки Брі обрала квітчастий сарафан та взуття без підборів. ЇЇ ж обранець вбрався у джинси та білу футболку. Що ж, не залишається жодних сумнівів, що зірка «Месників» таки закрутила роман. Про це свідчить кадр із палкими поцілунками зіркової пари буквально таки на паркувальному майданчику. Зрештою, з огляду на все, вони не так вже й старались приховувати стосунки.
Варто зауважити, що новий кавалер Брі Ларсон, він же Елайджа Аллан-Бліц, раніше працював у журналі «Time» та грав другорядні ролі в американському кіно, не виключено, що саме на знімальному майданчику вони і познайомились. Так чи інакше, поки щаслива пара уникає бодай яких-небудь пояснень та коментарів. Вони не говорили про свої стосунки раніше, не збираються і зараз. Навіть якщо «між людьми» закохані ніколи не приховували своїх почуттів.

Нагадуємо, не так давно Брі Ларсон довелось пережити болісний розрив зі своїм нареченим. Авторка будувала стосунки із популярним виконавцем Алексом Грінвальдом упродовж п’яти років. Але, як переконує дійсність, у пари нічого не вийшло. Весною 2016-го на весь свій прогриміло зворушливе освідчення, акторка, у свою чергу, навіть не приховувала масивної каблучки.
Минув майже рік та закохані розійшлись. Що трапилось наперекір – ніхто достеменно не знає. Знаменитості навідріз відмовляються від будь-яких інтерв’ю на цю тему, навіть зараз, коли, здавалось би, усе прийшло в норму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here