Зірку трилогії “50 відтінків сірого” Дакоту Джонсон покинув чоловік

0
2322

Два роки ідеальних стосунків позаду, отже – варто очікувати на гучне весілля, здавалось би. Але ж, на превеликий подив шанувальників, одна із найкрасивіших пар Голлівуду більше не пара. Зірка стрічки «П’ятдесят відтінків сірого» відтепер вільна, адже її зірковий «майже» наречений, Кріс Мартін, вирішив поставити крапку у стосунках із Дакотою Джонсон.
Довгі розмови про шлюб і, в результаті, їхні шляхи розходяться у протилежних напрямках. Ніхто й подумати не міг про подібне, але відтепер соліст культового британського гурту «Coldplay» більше не разом із іменитою американською акторкою Дакотою Джонсон. І вперше про настільки приголомшливу новину дізнались друзі музиканта. Зараз же усе таємне вилізло назовні, хоча й пара розійшлась ще минулого місяця.

Вони завжди видавались гармонійною та зразковою парою, багато часу проводили разом, відпочивали із друзями. Тривалий період у пресі мовилось про ймовірні заручини Дакоти Джонсон та Кріса Мартіна, самі ж закохані не виключали такої можливості. Тому й розрив став немов громом, що вдарив по «рожевих» мріях шанувальників голлівудської пари.
Хоча й востаннє пару було помічено на публіці ще у квітні цього року, ніхто й гадки не мав, що варто замислитись. Усі були впевнені, що от-от зірка трилогії «П’ятдесят відтінків сірого» стане до вінця, лише цього разу не на великих екранах, а в дійсності. Трапилось ж інакше. За іронією долі, після того, як закохані зробили однокові татуювання із символом вічності, вони розійшлись.

Символи вічного кохання залишились назавжди з ними, але аж ніяк не кохання, що розвіялось надто швидко. Вони невпинно переконували світ, що усе чудово. Вони переконливо демонстрували себе як одна із найбільш стійких пар Голлівуду – і в них повірили. А після романтичних татуювань так взагалі усі були впевнені, що невдовзі Дакота Джонсон вдягне білу сукню.
Варто нагадати, що зіркова пара познайомилась ще наприкінці осені 2017 року. До моменту зустрічі культовий музикант був у шлюбі із не менш відомою американською акторкою, зіркою фільмів від студії Marvel, Гвінет Пелтроу. До сьогодні їх пов’язує виховання двох спільних дітей: 13-річного Мозеса та старшої доньки Епл, якій не так давно виповнилось п’ятнадцять. Подружжя офіційно розійшлось у 2014 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here