Знайшлися нові підтвердження вагітності Кейт Міддлтон

0
541
Британці впевнені, що герцогиня Кембриджська чекає дитину

Кейт Міддлтон – багатодітна мама і виховує трьох дітей, молодшому з яких півтора року. В цьому році в британських ЗМІ стали з’являтися повідомлення про те, що Кейт не планує зупинятися і думає про те, щоб стати мамою в четвертий раз. Сама Міддлтон ці домисли, звичайно ж, не коментувала.
Зараз прихильники герцогині все більше переконуються в думці про те, що Кейт вже вагітна і знаходиться на ранніх термінах. Останнім часом Міддлтон стала трохи рідше виходити в світ. Так, вона відмовилася від відвідування важливого світського заходу, пославшись на те, що їй потрібно було залишитися з дітьми. Втім, в таку причину мало хто повірив.

Також Міддлтон не стане супроводжувати свого чоловіка, принца Вільяма, в його черговий закордонний тур, хоча раніше Кейт завжди була поруч з чоловіком. Крім того, стало відомо, що Кейт і Вільям відзначатимуть Різдво в тісному сімейному колі, з дітьми і батьками герцогині, тобто вони з Вільямом пропустять традиційна вечеря разом з королевою Єлизаветою.
З урахуванням того, що зараз королеві дуже потрібна підтримка, відмова Кейт з’явитися на вечері може бути продиктована тільки дуже вагомою причиною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here