“Знову разом?”: Еністон зізналась у коханні до Бреда Пітта

0
498

Зірка серіалу «Друзі» вкотре опинилась у центрі уваги громадськості. Ще після яскравого святкування 50-річчя, Дженніфер Еністон запідозрили у романі із її колишнім чоловіком Бредом Піттом, із яким у акторки прикре минуле. Менше з тим, з огляду на все, колишні образи залишились у минулому та доля розставила усіх на свої місця. Але цього разу Анджеліна Джолі не у виграшному положенні.
Останні кілька місяців у мережі ведеться полеміка на предмет «любовного трикутника» Дженніфер Еністон – Бред Пітт – Анджеліна Джолі. Усе це небезпідставно, зважаючи на раптове розлучення однієї із найкрасивіших зіркових пар Голлівуду. Разом з тим, аж надто раптово у житті Пітта з’явилась його скандальна колишня, Дженніфер Еністон. І справа не завершилась кількома випадковими зустрічами.

Розпочалась драма із ювілею зірки серіалу «Друзі». Тоді Пітт несподівано навідався до своєї колишньої дружини на приватне святого. З того часу у мережі і зародились чутки, хоча й фактичних підтверджень не було. Лише згодом культова пара зізналась про розлучення. З того часу і до сьогодні преса не припиняє підозрювати Дженніфер Еністон у причетності до скандальної новини.
Днями раніше Дженніфер Еністон вкотре привернула до себе увагу світу. Популярна акторка заявила, що не тримає зла на чоловіка, який у минулому зробив їй невимовно боляче. Також знаменитість додала, що ніколи не шкодувала про романтичний зв’язок із Бредом Піттом, навіть у мить, коли він завершився прикрим розлученням. Зараз же вона остаточно залишила усі образи у минулому.

Втім, шокувало шанувальників інше. Дженніфер Еністон заявила, що кохає Пітта і ніколи не припиняла його кохати. «Він просто приголомшливий чоловік. Я ні секунди не шкодую про те, що ми були одружені. І я вважаю, що мені надзвичайно пощастило стати його дружиною. Ми були разом сім дуже щасливих років, багато чому навчили один одного, і нам було весело! У нас були чудові, хоча й непрості стосунки», – зазначає знаменитість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here