“Зворушливо”: Ліам Гемсворт присвятив пісню Майлі Сайрус

0
548

Зіркова пара Ліма Гемсворта та Майлі Сайрус стала офіційним подружжям ще наприкінці минулого року, одразу після католицького Різдва. З того часу публічність остаточно розставила усі крапки над «і» у питанні бути чи не бути ще одній голлівудській парі разом. Здавалось би, шлюб додає до життя певного спокою.
Як виявилось, у Сайрус та Гемсворта усе склалось дещо інакшим чином. Тільки-но пара зійшла з вінця, як одразу почала вражати прихильників усе новими інтригами. Про затишшя ні слова – пікантні фотосесії, бурхливі ролики зі спільного проведення часу і багато подібного. А світ, у свою чергу, усе більш пильно стежить за розвитком подій.

І ці вихідні не обійшлись без зворушливих миттєвостей. Під час однієї із прогулянок зіркове подружжя розмилувало прихильників черговим роликом. Закохані лише проводили час поруч із шосе, як Ліма Гемсворт неочікувано для обох взявся за виконання одного із хітів минулого своєї дружини.
Як результат – 29-річний актор спробував переспівати свою кохану-співачку та ще й оприлюднив подібну «творчість» у мережі. З огляду на все, Гемсворт взявся за виконання хіта 2009-го року «Party in the USA». Хоча й у власному кавері дещо його переінакшив, наспівуючи «Yeah, yeah, yeah, yeah, Party in the USA».

Готовий «кліп» австралійський актор розмістив на своїй офіційній сторінці в Instagram у вигляді скріншотів – у сторіс. «Майлі! Ей, Майлі!», – Гемсворт ще й спробував долучити свою дружину до тролінгу її ж треку. Співачка не змогла відмовитись від подібної розваги та одразу підхопила ноти свого коханого.
Так чи інакше, ролик вийшов більш ніж зворушливий. Подружжя, що не так давно побралось, не припиняє жартувати один з одного. Та, разом з тим, весело проводити час. До того ж, прихильники у захваті – що теж важливо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here