Анджеліна Джолі перемогла в суді над Бредом Піттом

0
286

Каліфорнійський суд дискваліфікував приватного суддю Джона Одеркірка, який вів справу Джолі та Пітта. Це сталося після того, як Анджеліна Джолі подала апеляцію, у якій заявила, що суддя недостатньо висвітлив ділові стосунки з адвокатами актора, а також відмовився слухати думки неповнолітніх дітей.
У травні 2021 року мережею ширилася інформація про те, що Бред Пітт виграв суд над Джолі та домігся опіки над їхніми дітьми. Після такого рішення судді актриса подала апеляцію.
Апеляційний суд Каліфорнії прийняв рішення дискваліфікувати приватного суддю Джона Одеркірка, який вів справу Джолі та Пітта.

“Етичне порушення судді Одеркірка, що розглядалося разом з розкритою інформацією про його нещодавні професійні стосунки з адвокатом Пітта, може викликати в об’єктивної людини, обізнаної про всі факти, розумні сумніви щодо судді. Потрібна дискваліфікація”, – мовиться в рішенні суду.
Тепер боротьба експодружжя за право опікуватися п’ятьма неповнолітніми дітьми може розпочатися знову, хоча й була на завершальній стадії.

Актор заявив, що оскаржуватиме рішення про дискваліфікацію приватного судді. Представник знаменитості в коментарі виданню Page Six зауважив, що рішення апеляційного суду було засновано на технічному процедурному питанні. Також він додав, що є багато доказів, які спонукали суддю та інших експертів, що дали свідчення, прийти до висновку про те, що буде найкраще для інтересів дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here