Анджеліна Джолі вважає, що Бред Пітт зруйнував її життя

0
1086

44-річна актриса Анджеліна Джолі розлучилася зі своїм вже екс-чоловіком Бредом Піттом майже три роки тому, але офіційно розлучилися артисти лише навесні цього року. При цьому Бред і Анджеліна досі не домовилися з приводу деяких фінансових питань, а також про опіку над дітьми.
Раніше ходили чутки про те, що артисти змогли налагодити відносно нормальні стосунки заради дітей, однак стало відомо, що Анджеліна так і не змогла пробачити колишнього чоловіка. Джолі ображена на Пітта за те, що він зруйнував її життя, так що ні про яке примирення не може бути й мови.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


«Анджеліна як і раніше сильно ображається на Бреда. Вона хоче, щоб його притягли до відповідальності, тому що вважає, що він зруйнував життя сім’ї», – говорить інсайдер.
Однією з причин частих конфліктів екс-подружжя є бажання Анджеліни багато подорожувати разом з дітьми, тоді як Бред хотів більш спокійного дитинства для спадкоємців. До слова, Джолі мріє переїхати з США в іншу країну, але через Пітта їй доведеться жити на одному місці до тих пір, поки всі діти не стануть повнолітніми.

View this post on Instagram

What makes you happy?

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


«Бред хотів, щоб у дітей була стабільність, в той час як Енджі наполягала на ідилічному дитинстві, знайомлячи спадкоємців з різними країнами, мовами та досвідом», – наводить слова джерела Us Weekly .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here