Арнольд Шварценеггер розповів, що думає про заручини дочки та про її нареченого

0
477

Кілька тижнів тому стало відомо, що дочка Арнольда Шварценеггера, Кетрін виходить заміж за Кріса Пратта. А вчора сам Арнольд розповів журналістам порталу Extra, як ставиться до заручини і нареченого доньки: “Це було дійсно фантастично, вона така щаслива, вони такі щасливі, він такий симпатичний хлопець, я люблю Кріса, він фантастичний”.

А ще він розповів, що Кріс попросив у нього руку його дочки за всіма традиціями: “Він зробив це традиційно, і він чудовий хлопець, вони обоє відмінно виглядають разом, вони обоє щасливі разом, тому я бажаю їм обом удачі”.
Марія Шварценеггер теж поділилася емоціями з пресою: “Вона дуже щаслива і дала мені дуже суворі вказівки, щоб я не говорила про це … Це не мій момент. А вона хоче пережити його так”.


До речі, до цього в Instagram вона написала: “Вітаю двох люблячих, добрих, дбайливих, вдумливих, духовних людей. Ми такі раді за вас. Ви благословенні, як і всі, хто вас знає”
Нагадаємо, що Кріс Пратт і Кетрін Шварценеггер зустрічаються близько 7 місяців, і два тижні тому Кріс зробив Кетрін пропозицію руки та серця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here