“Британці у захваті”: Меган Маркл готується до другої дитини

0
333

Світ не так давно оговтався від королівських пологів, як Меган Маркл із гучністю заявила, що зовсім скоро планує народжувати другого малюка. Що й не дивно, зважаючи на вік та «особливе» положення герцогині, основною вимогою якого є титуловані нащадки. І, не зважаючи на надто сучасні погляди як для дружини принца, Меган Маркл таки із відповідальністю поставилась до своїх обов’язків.
Дещо раніше королева Єлизавета ІІ зазначала, що очікує від принца Гаррі та Меган Маркл далеко не однієї дитини. Не менше чотирьох – впевнено заявила очільниця Британії, що королівське подружжя беззаперечно взяло до уваги. Минуло лише три місяці після перших пологів, як екс-акторка готова планувати наступну вагітність. Що ж, з огляду на все, Арчі Харрісону Маунбеттену-Віндзору не доведеться довго бути однією дитиною в сім’ї.

Менше з тим, прихильники королівського сімейства переконані, що герцогиня уже вагітна, але поки не хоче розголошувати настільки гучних новин далеко від домівки. Подейкують, Меган Маркл зізнається про своє цікаве положення одразу після повернення із Африки. Хоча й не всі зрозуміли подібні припущення вірно. Варто тільки взяти до уваги кілька важливих фактів.
Перше – подружжя принца Гаррі та Меган Маркл пробуде на іншому континенті щонайменше до весни наступного року. Тож, не варто очікувати на вагітність раніше, аніж до середини 2020 року. Друге і найважливіше – материнство герцогині неабияк припало до вподоби, тому й не варто виключати із можливих варіантів і вагітність у період відрядження.

Тим часом, у букмекерських конторах небувалий ажіотаж. Усі охочі намагаються спророкувати, коли у герцога та герцогині Сассекських з’явиться друга дитина. Стосовно результатів, більшість поставило саме на 2020 рік – спираючись на роздуми експертів. Та й власне «замовлення» з боку королеви Єлизавети ІІ змушує як слід замислитись. І, зважаючи на вік герцогині, вона буде неабияк квапитись, щоб народити чотирьох якомога раніше.
«Ми були завалені ставками на те, що у Гаррі та Меган буде друга дитина в 2020 році, і, як завжди, в подібних іграх рідко дим буває без вогню», – аналізує ситуацію представник чи не найвідомішої букмекерської контори Британії, Алекс Апаті. Так чи інакше, Меган Маркл не приховує своїх планів стосовно майбутньої вагітності. Новоспечена матуся зазначає, що хоче якнайшвидше народити братика чи сестричку для Арчі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here