Даніель Брюль розповів про напружену секретність у всесвіті Marvel

0
224

Актор Даніель Брюль розповів про напружену секретність, яка присутня у всесвіті Marvel, чому закохався в сценарій “Аліеніста” та багато іншого в останньому випуску Rolling Stone‘s The First Time.
Зараз актор виконує роль доктора Ласло Крайцлера у другому сезоні “Аліеніста”. Психологічний трилер заснований на однойменному романі Калеба Карра 1994 року, та Брюль розповів, що сценарій для пілотної серії відразу ж зачепив його.
“Іноді буває так, що ви відкриваєте сценарій та починаєте читати, після першої або другої сторінки, ви вже знаєте, що хочете це зробити”, – говорить Даніель Брюль. “У тебе в руках аркуш паперу, і твоя голова вибухає ідеями, і це так надихає, і тобі так хочеться це зробити”.
Також Брюль розповів про свою роль Хельмута Земо у фільмі “Перший месник: Протистояння” та своє хвилювання, коли його попросили знову виконати роль для майбутнього серіалу Disney + “Сокіл та Зимовий Солдат”.

Даніель Брюль, також, розповів про уроки, які він вивчив під час участі у перших екранних роботах в німецькій мильній опері, про управління підробленим автомобілем Формули-1 під час зйомок “Гонки” та про роботу з Крісом Хемсвортом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here