Джастін Бібер і Гейлі Болдвін таки оголосили дату весілля

0
638

До першої річниці Джастіна Бібера і Гейлі Болдвін залишилось чекати не довго. Менше з тим, зіркова пара і досі турбується про організацію традиційної частини шлюбу. Хоча й завжди на шляху у закоханих стояло чимало труднощів, вони ніколи не зраджували власній мрії. І, нарешті, коли усі негаразди залишились позаду, подружжя наважилось оголосити дати весільної церемонії.
Ні для кого не секрет, що Джастін Бібер та Гейлі Болдвін офіційно вважаються подружньою парою ще із вересня минулого року, відколи вони побрались у Нью-Йорку. Церемонія пройшла без сторонніх та, навіть, близьких та рідних. Вони вирішили розділити цей день винятково один з одним. Але наміри провести помпезну церемонію врешті залишились. Відтак, з того часу і до сьогодні пара намагається організувати весілля, дат якого самі й не знали.

Принаймні, до сьогодні. Адже Джастін Бібер та Гейлі Болдвін таки зуміли полишити усі негаразди та зосередитись на найважливішому дні у своєму житті, що повинен повторитись вдруге. Цього разу – спеціально для друзів та рідних. Залишається тільки сподіватись, що весілля не скасується знову, як це кілька разів уже було взимку.
За словами інсайдерів, затяжна депресія Бібера усе слабшає і виконавець уже зібрався із силами, щоб встановити більш-менш конкретну дату. Цілком ймовірно, що день «ікс» відбудеться у вересні цього року. Тобто, спеціально до річниці шлюбу. Хоча й пара поки не ставить традиційне весілля на перший план. Здоров’я Джастіна Бібера таки перше у пріоритетності.

Гейлі Болдвін, у свою чергу, намагається усіляко підтримувати свого чоловіка у всіх життєвих труднощах. Всесвітньовідома супермодель присвячує максимум свого часу, щоб її коханий почував себе щасливим та у безпеці. Чи не щодня можна помітити пару за безтурботною прогулянкою Лос-Анджелесом. І на питання весільної церемонії Болдвін аж ніяк не наполягає. Першочергове для неї – це психічне здоров’я Бібера.
Що цікаво, пара домовилась не носити каблучок до традиційної складової весілля, хоча й зовсім скоро відсвяткують рік з моменту офіційного шлюбу. Менше з тим, днями раніше, коли закохані святкували річницю знайомства, папараці зауважили, що обоє таки вдягнули на безіменні пальці обручки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here