Дженніфер Лопес заговорила про дати весілля із Родрігесом

0
523

Громадськість і досі не вгамувалась після приголомшливої новини про заручини Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса, як зіркова пара заговорила про весільні дати. Здавалось би, пропозиція «руки і серця» пролунала не так давно – ще у березні цього року. Менше з тим, зовсім скоро закохані стануть офіційним подружжям. Принаймні, поки про це мовиться.
Культова американська поп-діва Джей Ло та її наречений бізнесмен Алекс Родрігес визначились, що весілля відсвяткують уже цього літа. Не зважаючи на те, що заручини були не так давно. Зараз же активними темпами йде підготовка до «особливого» торжества, що й не приховує зіркова пара від громадськості. Хоча й точних дат поки не було озвучено.

За словами інсайдерів, весілля буде неабияк помпезним та фешенебельним. Багато про що каже лише вибір весільної сукні – її Дженніфер Лопес буде шити на замовлення у бреду Valentino. За загальними підрахунками, весілля зірковій парі може обійтись у понад п’ятнадцять мільйонів доларів. Один лише весільний торт може коштувати понад п’ятдесят тисяч «зелених».
Як раніше розповідав власне наречений, він же успішний американський бізнесмен Алекс Родрігес – кожна деталь при освідченні була для нього неабияк важлива. Ба більше, він неодноразово репетирував момент із «одним коліном»  перед своїм асистентом, який імітував реакцію Дженніфер Лопес. З огляду на результат, репетиції не пройшли марно і закохані таки заручились.

Варто зауважити, що обоє із партнерів уже були у шлюбі та мають по двоє дітей. Хоча й у Родрігеса була «одна єдина» Синтія Скертіс упродовж шести років. Що стосовно його новоспеченої нареченої, із якою він перебуває у стосунках ще із 2017-го року, у неї офіційних партнерів було на порядок більше. Серед них – Марк Ентоні, Кріс Джад та Охані Ноа. Усі вони, так чи інакше, були пов’язані зі сферою шоу-бізнесу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here