Джим Керрі назвав Каньє Веста “Одним з найвеличніших персонажів нашого часу”

0
239

Крім того, що Джим Керрі є одним з найкращих комедійних акторів, так він ще написав псевдоавтобіографію під назвою “Мемуари та дезінформація”. Книга-фантазія, яка була опублікована 7 липня, зосереджена на багатому та привілейованому акторі на ім’я “Джим Керрі”. Він дрейфує в надлишку Голлівуду, з такими персонажами, як Ніколас Кейдж, Чарлі Кауфман та Гвінет Пелтроу, плаваючими туди й назад. Керрі розповів про книгу в останньому епізоді “Real Time with Bill Maher”.

Читаючи уривок, присвячений інопланетного вторгнення, Білл Мар сказав: “У кінці Каньє Вест каже: “Вам не потрібно боятися. Вони говорять зі мною надприродними голосами. Я на одній хвилі з ними”. І я не впевнений, що він не казав цього на цьому тижні!”
“Це дуже дивна річ, коли пародія стає паралельною реальністю”, – сказав Керрі. “Але ми повинні відзначити ці речі, ти ж знаєш. Каньє Вест – один з найвеличніших персонажів нашого часу. Неважливо, що він робить. Я не можу цього зрозуміти”.
Описуючи свою книгу, Джим Керрі сказав: “На цей час в моєму творчому житті немає нічого більш нудного, ніж ідея записувати реальні події мого життя в деякому хронологічному порядку … намагаючись розширити свій бренд. Джим Керрі в цій книзі представник – він Аватар будь-якої людини в моєму становищі. Цей світ з усіма його надмірностями, обжерливістю, егоцентризмом та марнославством”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here