“Ексклюзивно”: зірка “Теорії великого вибуху” очікує на малюка

0
409

Не так давно завершились зйомки культового сюжету, а один із головних акторів серіалу вкотре здивував своїх прихильників неочікуваною заявою. Джонні Галецкі, він же персонаж Леонард Гофстедтер, шокував кожного зворушливим зізнанням. Як виявилось, кінозірка разом зі своєю дівчиною Аланою Маєр очікує на народження первістка.
Весна у розпалі, зірковий бебі-бум триває. Лише вчора громадськість вперше дізналась про вагітність Кіри Найтлі. За кілька годин – про майбутнє поповнення у сім’ї Раяна Рейнольдса та Блейк Лайвлі. Сьогодні ж ситуація склалась подібним чином. Зірка серіалу «Теорія великого вибуху», Джонні Галецкі, зізнався, що очікує на малюка від своєї коханої дівчини.


Не тільки грою в іменитому ситкомі відомий голлівудський актор. Ще до минулого року світ активно обговорював його роман із колегою по знімальному майданчику Кейлі Куоко, вона ж Пенні. Втім, пристрасний початок остаточно пішов на спад влітку 2018-року. Але 44-річний Галецкі не розгубився і таки зумів знайти «жінку усього свого життя».
Як виявилось, нею стала вдвічі молодша за актора дівчина, Алана Маєр. Минуло не так багато часу, як закохані наважились вперше з’явитись на публіці. Згодом же «солодка пара» почала невтомно публікувати спільні кадри у мережі, що не могло не тішити прихильників. Здавалось би, усе тільки розпочинається – так і є.


Прихильникам таки вдалось дочекатись моменту, коли зіркова пара розповість про свою вагітність. «Ми на сьомому небі від щастя! Раді повідомити, що найближчим часом ми станемо батьками – у цей божевільний і дивовижний світ прийде ще одна людина. І ми просимо поважати межі нашого особистого життя у цей радісний для нас час», – коментують майбутні батьки у своєму профілі в Instagram.
Варто зауважити, що про партнерку Джонні Галецкі відомо вже й не так багато. Єдине, що можна знати напевне – вона далека від зіркового життя. Подейкують, дівчина працює менеджером, обожнює коней, татуювання та швидкість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here