Емілі Ратаковскі поскаржилася на стереотипи про красивих жінок

0
282

Дівчину часто критикують через відверті знімків
Емілі Ратаковскі, в Instagram якої регулярно з’являються оголені фото, дала журналу GQ розгорнуте інтерв’ю, в якому розповіла, чому погоджується на відверті зйомки. Для 28-річної супермоделі це всього лише спосіб заробітку, через якого її часто приймають за пустушку.View this post on Instagram

?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on


«Те, як я використовую свій образ і як витягаю з нього вигоду, в більшій мірі питання виживання, а не спроба показати себе справжню, – пояснила вона. – Робота моделлю – дивовижний спосіб заробити гроші і отримати стабільність; з нею до мене прийшла слава, і це було дивно. Слава не була чимось, чого я дійсно чекала або хотіла – хоча в глибині душі, ймовірно, кожна 20-річна дівчинка хоче бути відомою ».
Також зірка розповіла, що її зовнішність і фотографії часто змушують людей сумніватися в її здібностях.
«Існує думка, що жінка, яка виглядає певним чином, не може говорити про політику або читати книги. Це смішно. Я пам’ятаю, як в інтерв’ю, яке я давала багато років тому, я згадала, що мені подобається читати, і в статті журналіст написав, як він пішов додому, і його подруга сказала: «Ти віриш, що вона дійсно прочитала всі ці книги? » Це сексизм! Це просто показує, наскільки глибокі наші стереотипи про жінок. Ви знаєте, я теж стаю жертвою цих стереотипів. Ви читали мемуари Демі Мур? Я списала її як актрису, тому що вона була такою сексуальною, у неї було таке тіло. Це просто показує, наскільки глибоко нами засвоєно женоненависництво».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here