Емілія Кларк прокоментувала п’ятий епізод “Гри престолів”

0
423

Ніхто не залишився байдужим після перегляду передостаннього епізоду фінального сезону «Гри престолів», навіть його актори. Уже відреагували на вражаючий сюжет усі, кому тільки не лінь. І прихильники, і знаменитості. Втім, з огляду на вражаючі кадри серії, усі із нетерпінням очікували на коментар Емілії Кларк – акторки, що зіграла у серіалі Дейєнеріс.
І дочекались. Знаменитість небагатослівно прокоментувала те, що трапилось у серіалі на своїй офіційній сторінці в Instagram. Розуміти подібну реакцію можна по-різному. Кларк поширила ролик, на якому відкорковує пляшку шампанського та п’є його. До відео жінка додала: «Ось, що мені знадобилось для того, щоб знятись у п’ятому епізоді. Та й загалом для того, щоб його переглянути».


Згодом же акторка поширила ще один ролик. На цей раз – на своєму каналі у YouTube. У мережі Емілія Кларк спробувала пояснити подібне рішення свого персонажа. Певною мірою, у неї це вдалось. Хоча й прихильники Дейєнеріс не поспішають вгамовувати свого обурення, зірка таки зуміла роз’яснити мотивацію Матері Драконів.
«Стільки всього відбулось, щоб досягнути цього моменту – і вона у цьому всьому залишається самотньою. У кожного із нас проявляється подібне бажання – з’їсти шоколадний торт наодинці. Ти не можеш постійно занурюватись у проблеми моралі. Не те, щоб шоколадний торт був проблемою… Я говорю про ті речі, із якими ти постійно ведеш внутрішню боротьбу», – пояснює Емілія Кларк.

Варто зазначити, що п’ятий епізод фінального сезону «Гри престолів» став одним із найбільш жорстоких за усю історію серіалу. Когось подібне рішення Дейєнеріс розчарувало, інших вразило. Але, без жодних сумнівів, нікого не залишило байдужим. І акторів сюжету теж. Залишається тільки здогадуватись, що на нас очікує у завершальному епізоді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here