Енн Гетевей врешті зав’язала з алкогольними напоями

0
702

Колишня «Принцеса-наречена», точніше, акторка однойменної «жіночої» стрічки встигла й перепити, і кинути. Привселюдно, на американських телеекранах зірка кіно заприсяглась, що не візьме і чарки упродовж наступних вісімнадцяти років.
Зробила своє зізнання майже раптово, цього вівторка на «Шоу Еллен Дедженерес». Розмова почалась із обговорення деталей майбутньої картини «Спокій», у якій Гетевей зіграє одну із головних ролей. Що цікаво, її «напарником» по знімальному майданчику став Меттью Мак-Конегі.

Хоча й упродовж зйомки фільму актори весь час перебували на різних частинах острову Маврикій, одного разу все змінилось. Ввечері, коли після довгого робочого дня Меттью вирішив запросити Енн «у подорож до найкращого місцевого бару». За його словами, саме там продавали найкращий на острові віскі. Гетевей не змогла відмовитись.
Втім, на відповідь Еллен «Як усе було?», знаменитість відверто зізналась: «Я не пам’ятаю. Я навіть уявлення не маю». Але наступного дня, разом із жорстким похміллям, жінка заявила, що не питиме наступні вісімнадцять років. Відтак, зможе більше часу проводити зі своїм трирічним сином.

«Я планую кинути пити, оскільки не хочу, щоб через алкоголь моєму сину бракувало материнської уваги та любові. А саме зараз від досягає того віку, коли неабияк важливо бути постійно з ним поруч. Особливо зранку», – жартома чи ні, але Енн Гетевей таки дала собі обіцянку. Та додала, що нестерпні похмілля цього варті.
Акторка також розповіла про інші історії зі свого життя, неабияк милі та про маленького сина. Матуся зізналась, наскільки сильно її син любить фрукти, автівки та тварин. А особливо – мультфільм «Король Лев».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here