Фото юного Ілона Маска підірвало соцмережі

0
289
Мама бізнесмена показала, як її син в 90-х лагодив старий автомобіль

У соцмережах з’явилося фото Ілона Маска, зроблене ще в середині 90-х. Фотографію в своєму «Твіттері» опублікувала мати бізнесмена – Мей Маск. На знімку молодий канадець сидить в старому автомобілі і лагодить зламане скло. “1995 рік. А люди говорили, що ти не розбираєшся в машинах”, – жартома підписала цей кадр жінка.
Фото молодого Ілона Маска викликало справжній ажіотаж: твіт за короткий час набрав більше 35 тисяч лайків. Кадр прокоментували епічно: “Ілон Маск: початок”, “Просто приголомшливе фото”, “Мамі є, чим пишатися”.


Сам засновник Tesla відзначився в коментарях і повідомив, що в ті роки автосервіс був йому не по кишені. Тому все доводилося лагодити за допомогою запчастин з автозвалища. На питання, що сталося з вікном автомобіля, підприємець повідомив, що скло розбив якийсь грабіжник, що витягнув з машини радіоприймач.
Останнім часом у винахідника великі проблеми. Зараз він судиться в британським дайвером, якого раніше неодноразово (хоча і в жарт) звинувачував в розбещенні малолітніх. Англієць Вернон Ансуорт, який рятував дітей в Таїланді, недавно заявив, що Маск зіпсував йому життя, затаврувавши його як педофіла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here