Четвер, 13 Червня, 2024

Гвінет Пелтроу розповіла, як після розлучення налагодила відносини з Крісом Мартіном

Гвінет Пелтроу побувала в гостях на шоу Дрю Беррімор, де розповіла про стосунки зі своїм колишнім чоловіком Крісом Мартіном. Пара розлучилася у 2016 році, практикуючи “усвідомлене розставання”. Гвінет не раз говорила про те, що вона та Кріс намагалися залагодити свої особисті проблеми, при цьому зберігши цілісність родини. За словами акторки, їм це вдалося. Мартін та Пелтроу продовжують виховувати спільних дітей, підтримують відносини та, як і раніше, збираються на сімейні свята.
“Це коли ви розлучаєтеся, але залишаєтеся родиною. Іноді все йде не так гладко, як здається, бувають погані дні, бувають хороші. Але тим не менше ми прагнемо до єдності, любові та кращого майбутнього для наших дітей. Той факт, що ми розлучилися, не означає, що ми не можемо любити один в одному те, що одного разу полюбили. Ми хотіли зробити все, щоб у наших дітей не було травми [через розлучення батьків]. Ми поставили їх на перше місце. Це виявилося непросто, тому що іноді ти взагалі не хочеш бути з людиною, з якою розлучаєшся. Але якщо ви вирішили зібратися та влаштувати сімейну вечерю, ви це робите незважаючи ні на що”, – зазначила Гвінет Пелтроу.

Раніше Пелтроу сказала в інтерв’ю, що вона та Кріс просто “не підходили один одному”:
“Ми завжди були друзями. Ми сміялися над одними речами, ділилися враженнями, жартами та всякими дурницями. Ми були близькі, хоча ніколи повністю не ставали парою. Ми просто не дуже підходили одне одному. Завжди було трохи дискомфорту та занепокоєння. Але боже, як же ми любили наших дітей!”

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles