Хлої Кардаш’ян поділилась зворушливим кадром доньки

0
306

Чи не кожен чув про сумнозвісне «прокляття сестер Кардаш’ян», згідно з яким кожна представниця іменитого сімейства, що таки наважиться вийти заміж, неодмінно постраждає від подружньої зради. Правда це чи прикрий збіг обставин, але Хлої Кардаш’ян винятком не стала.
Вона, 27-річний Трістан Томпсон та «розлучниця» Джорджин Вудс. Усе було за класикою жанру. Вечірка, багато алкоголю, дружина у відрядженні та «поцілунок на прощання». Принаймні, так спробувала описати ситуацію Вудс перед об’єктивами камер. Хлої відреагувала на таку версію подій неабияк бурхливо, мережа жінку у цьому не підтримала.

View this post on Instagram

??My sweet angel ??

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Так чи інакше, усе залишилось позаду. Знаменитість не тримає зла на батька своєї дитини – і це головне. А поки, Хлої Кардаш’ян активно ділиться зворушливими кадрами зі своєї маленькою донькою. На цей раз, 10-місячна Тру Томпсон з’явилась в образі феї. Пишна блакитна спідниця, милий обруч та, звісно, рожеве взуття. Усе так мило та по-дівочому.
Нагадаємо, попри переконання усіх сторін конфлікту, саме Вудс вважається причиною розлучення білявки Кардашьян зі своїм чоловіком Томпсоном. Хлої запідозрила Трістана у зраді – це все, що відомо широкому загалу. Іншими подробицями жінка не ділиться. Колишнє подружжя спробувало вгамувати скандал приватно, як би «розлучниця» не намагалась зробити його публічним своїми численними виправданнями.

View this post on Instagram

❥➹ My entire heart ❥➹

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Вудс зі сльозами та розпачем розповіла «правду» у телеефірі Red Table Talk. Дівчина наголосила, що не вона є причиною руйнації сім’ї. І, взагалі, безглуздо вважати винною у всьому жінку та вигороджувати Томпсона. До того ж, Джорджин Вудс неодноразово заявляла, що до ліжка таки не дійшло. Хлої Кардаш’ян усе обурливо заперечує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here