“І вона у політику”: Джолі виступила на Генасамблеї ООН

0
424

Вона – одна із найповажніших персон голлівудського зіркового бомонду. Анджеліна Джолі, що завжди славилась своїми соціальними акціями, і цього разу неабияк вразила громадськість безпосередньо із трибуни Генеральної Асамблеї ООН. Що цікаво, публіку полонив не лише стильний образ, але й не менш яскрава промова кінозірки.
Цими днями іменита акторка Анджеліна Джолі з’явилась перед обличчями мільйонів у головній залі Генеральної Асамблеї ООН, всесвітньої організації, що спрямовує свою діяльність у контексті миротворчої місії. Відтак, і жінка, що за своє життя усиновила далеко не одну дитину, не залишилась осторонь від ходу подій.

Слід зауважити, що саме конференція за участі Джолі стала домінуючою у питанні миру на Землі. Так чи інакше, акторка врешті заявила, що все рівно вважає себе патріотом власної землі, Сполучених Штатів. Відтак, бажає рідній країні винятково миру та добробуту. Це вже третя офіційну зустріч Джолі у сфері миротворчих подій.
«І перша – на моїй рідній землі. Я невимовно горда виступати тут як американка. Я патріот, люблю свою країну і хочу бачити її у розквіті сил», – зазначає акторка. А також, знаменитість не змогла оминути проблеми захисту жінок під час військових конфліктів та питання збільшення кількості представниць «прекрасної статі» серед миротворчих місій.

Безпосередньо із головної трибуни Джолі оголосила: «Сьогодні зранку я провела зустріч з видатними представниками миротворчих операцій. Я впевнена, що чим більше жінок буде залучено до роботи місії ООН, тим більш ефективні будуть власне місії».
Для особливої події кінозірка обрала стриману міді-спідницю чорного кольору, доповнивши її білою сорочкою та плащем від Ryan Roche. Втім, особливу роль у загальному силуеті образу зіграли аксесуари: нюдові «лодочки» і брендова сумка від Valentino.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here