Ірина Шейк вперше розповіла про свій емоційний стан після розлучення

0
384

Поки серце іменитої російської супермоделі вільне, світ невпинно намагається вивідати бодай які-небудь подробиці із її особистого життя. Не минуло так багато часу, як публічність почала «сватати» Ірину Шейк із її ж зірковими друзями-чоловіками. До списку горе-коханців потрапив і гомосексуальний директор британського глянцю Vogue Алек Максвелл, що якось натрапив на пильне око папараці в обіймах із Шейк.
У будь-якому разі, ні громадськість, ні власне супермодель поки не готові до настільки рішучих кроків, як нові стосунки. Ірина Шейк невпинно публікує у мережі кадри з літнього відпочинку, подорожей та звабливих фотосесій. Яскрава картинка буквально таки змушує повірити, що все у житті зірки із глянців налагодилось. Так це чи ні, але, попри свій вкрай публічний спосіб життя, модель тільки зараз наважилась прокоментувати болісний розрив.

Наразі жінка намагається увесь свій вільний час проводити із донькою і навіть не замислюється про пошуки нового бойфренда. Принаймні, у цьому переконують інсайдери. Та й справді, поки не час приписувати Шейк романтичні стосунки. Хоча й модель переконує, що її віра у шлюб аж ніяк не похитнулась. Єдине, чого вона зараз потребує – це часу на відновлення гармонії в собі.
«Ірина зараз ні з ким не зустрічається. Вона цілком зосереджена на своїй доньці і проводить весь свій вільний час із нею. Вона хотіла б змін в особистому житті, але зараз це не головний пріоритет. Вона тільки що розірвала тривалі стосунки, так що їй потрібен час, щоб прийти в себе», – повідомляють «джерела», себто близькі друзі відомої на весь світ супермоделі.

Хоча й розрив чи не найкрасивішої пари Голлівуду Ірини Шейк та Бредлі Купера пролунав із гучністю та не без брудної білизни, резонанс спровокували не знаменитості, а власне їхні прихильники. Тим часом, екс-партнери цілком прийнятно ладнають один з одним. Ба більше – зуміли розподілити опіку над спільною донькою Леєю без юридичної допомоги, «на довіру».
Разом з тим, Бредлі Купер наважився переїхати якомога ближче до Ірини Шейк із донькою, відповідно – до Нью-Йорку. Усе задля того, щоб проводити із нею (дитиною) якомога більше часу. Та й, зважаючи на те, що опіку зіркові батьки поділили порівну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here