Кейт Бекінсейл зізналась, що божеволіє від Піта Девідсона

0
425

Любовні драми із Аріаною Гранде позаду, та чи попереду нові, уже з іншою зіркою? Піт Девідсон нарешті залишив позаду болісне розлучення із нареченою. Затяжна депресія та бажання вчинити самогубство теж зараз нічого не означають. Адже «забракованого» 25-річною поп-дівою чоловіка вподобала 45-річна телезірка Кейт Бекінсейл.
Допоки ніхто на таку екстравагантну пару ставок не ставив. Ба більше – очікували моменту, коли серце Піта вкотре залишиться розбитим, закохані впевнено розвивали свої стосунки. Варто тільки звернути увагу на спільний вихід Девідсона та Бекінсейл на публіку. Обоє завітали на один із хокейних матчів Нью-Йорку, та спорт їх мало цікавив. Закохані радше надали перевагу тактильному зв’язку. Так, вони привселюдно продемонстрували свою пристрасть.

Нарешті, зірка британських телеекранів, яка вже давно перетнула межу у п’ятий десяток, прокоментувала своє нове захоплення, якщо це так можна назвати. Згідно з численними повідомленнями, жінка буквально таки божеволіє від Девідсона та не бажає щось змінювати. Їхні стосунки розвиваються стрімко. Шанувальників цікавить одне: як далеко вони зможуть зайти.

Що не кажи, ще цієї неділі Кейт Бекінсейл та Піт Девідсон сказали все, хоч і без слів. На тому самому хокейному матчі. І двадцятирічна різниця у віці не зупинила новоспечену пару вести себе, немов закохані підлітки. Складно не помітити, наскільки британська акторка схвильована новими відносинами із значно молодшим за неї чоловіком. Кидається ввічі також інше – вони виглядають щасливими. І, після усього пережитого, це головне.
Власне Піт Девідсон ще у січні місяці прокоментував своє нове кохання наступним чином: «Вони проводять більшу частину свого часу на протилежних побережжях. Але все рівно продовжують зустрічатись, багато говорити і весело проводити час разом».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here