Понеділок, 25 Вересня, 2023

Кемерон Діас розповіла, що відчувала себе “спокійною”, коли залишала свою кінокар’єру

Акторка Кемерон Діас поговорила зі своєю подругою та засновницею “Goop” Гвінет Пелтроу в останньому епізоді “In Goop Health”.
“Як ти почувала себе – залишаючи кінокар’єру такого масштабу?” – запитує Гвінет Пелтроу.
Акторка “Ангелів Чарлі” посміхнулася та відповіла: “Моя душа знайшла спокій, тому що я нарешті дбаю про себе”.
“Дивно це говорити, я знаю, що багато людей не зрозуміють цього, але це було так напружено – так багато працювати, бути таким публічним та виставляти себе на загальний огляд”, – продовжила Діас.
Акторка описала себе як “чутливу до деяких енергій”, які час від часу придушували її, коли вона була активнішою в індустрії.
“Я зупинилася та подивилася на своє життя”, – сказала вона. “Коли ти знімаєш фільм … він володіє тобою. Ви перебуваєте на знімальному майданчику по 12 годин на день протягом декількох місяців поспіль, та у вас немає часу ні на що інше”.

Кемерон Діас сказала, що коли їй виповнилося 40 років, вона захотіла інших речей у своєму житті. “Я так довго та наполегливо працювала, знімала фільми. Я не залишила місця для свого особистого життя”, – зізналася Діас.
Все змінилося, коли вона зустріла свого чоловіка, Бенджі Меддена. Пара одружилася у 2015 році. На початку цього року вони стали батьками своєї першої дитини, доньки Раддікс.
“Ми одружилися майже відразу ж, тому що зрозуміли, що просто зобов’язані це зробити”, – сказала Кемерон Діас.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles