Королева Великобританії Єлизавета II скасувала офіційні заходи

0
246

Королева Великобританії Єлизавета II скасувала раніше заплановані візити на завод Bentley Motors і в обсерваторію Jodrell Bank у зв’язку з епідемією коронавірусу у країні.
93-річна королева Великобританії Єлизавета II скасувала раніше заплановані офіційні заходи у зв’язку з епідемією коронавірусу, повідомляє видання Daily Star із посиланням на пресслужбу Букінгемського палацу.
Повідомляють, що 19 березня королева мала відвідати завод Bentley Motors і обсерваторію Jodrell Bank. Представники Букінгемського палацу назвали скасування раніше запланованих візитів “розумними заходами безпеки за умов поширення коронавірусу”.

У повідомленні підкреслюють, що королева, як і раніше, проводитиме аудієнції в палаці. У коментарі таблоїду представник принца Чарльза повідомив, що він також скасував заплановані раніше візити в Боснію, на Кіпр і в Йорданію, дослухавшись до порад британського уряду.
Нагадаємо, що поширення коронавірусної інфекції COVID-19 почалося у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила поширення коронавірусу SARS-CoV-2 пандемією. За даними американського Інституту Джона Гопкінса, до 13 березня загальна кількість інфікованих сягнула 135 тис., кількість жертв наблизилася до 5 тис. осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here