Майлі Сайрус готується дати своєму шлюбу другий шанс

0
366

Хто би й гадку мав днями раніше, що шлюб ще однієї іменитої голлівудської пари може добігти кінця. Довго Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт тішили мережу зворушливими зізнаннями один одному у коханні, романтики і пристрасті було теж більш ніж вдосталь. Ба більше – актор навіть зумів сприйняти як належне норовливий характер своєї дружини. Але щось таки пішло наперекір.
Спершу новина про розлучення Гемсворта та Сайрус вразила світ немов громом із ясного неба. Ніхто й не сподівався, що молодята й року не проживуть разом, що вже казати про більш довготривалі плани. Подружжя впевнено називало себе сучасним та без жодних упереджень. І, з огляду на все, саме у цьому й виникла проблема – співачка подумала, чи не спробувати їй із «іншою».

Відтак, не минуло так багато часу, як подружжя вперше заявило про свої плани на розлучення, як Майлі Сайрус було помічено за спільним відпочинком із розкішною білявкою на яхті. Яка, до речі, теж нещодавно порвала стосунки – із іменитим представником сімейства Кардаш’ян-Дженнер. Артистка навіть не посоромилась поділитись гарячими світлинами, на яких вона ніжно цілує свою «нову партнерку».
Хоча й поки жодних заяв з боку зірки не було, вона ніколи не приховувала факту своєї бісексуальності. Та, разом з тим, не раз намагалась будувати стосунки із жінками. І в мить, коли, здавалось би, світ і це прийняв за належне, Сайрус із гучністю заявила, що аж ніяк не планує подавати на розлучення зі своїм нинішнім чоловіком, Ліамом Гемсвортом.
І навіть не мовиться про «другий шанс». Волелюбна співачка лише прагне вкотрий раз відгородити себе від формальності процесу. Хоча, Сайрус не заперечує, що можливе примирення у майбутньому. Щонайменше, пара не йтиме до суду найближчим часом. Обоє дійшли висновку, що їм зараз буквально таки необхідний відпочинок. І лише після перерви вони планують спробувати знову.

«У них зараз пауза у стосунках, оскільки вона їм була потрібна. У них справді багато розбіжностей. Вони обоє дійшли думки, що наразі їм краще проводити час порізно, але це не означає, що вони поставили крапку у стосунках», – тим часом переконують інсайдери. Що ж, час розставить усе на свої місця.
Варто пригадати, що у романі Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта уже траплялось подібне. Знаменитості якось вже розходились раніше, щоб зійтись знову та разом стати до вінця. Тоді між ними теж були розбіжності, але вони зуміли із ними впоратись та дійти спільного знаменника. Зараз же прихильники пари вірять, що їхні «ідеальні стосунки» побудовані на таких «паузах».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here